Video Reklamlar | Arsol Dijital Reklam Ajansı

Arsol Dijital Video Reklamlar

Kapat

Video Reklamlar

Günde 1 Milyar saatten fazla izlenen video içeriklerde görünün işletmeniz için önemli kişilere ulaşın, yeni müşteriler edinin.

Video Reklamlar
Video Reklamlar
Video Reklamlar İle İşletmenizi Anlatın

Video Reklamlar İle İşletmenizi Anlatın

  • Reklamalarınız bir günde 1 milyar saati aşkın süre video izlenen Youtube mecrasında yayınlanır
  • Video reklamlar yalnızca istediğiniz kullanıcılara gösterilir
  • Sadece reklam izlendiğinde ödeme yaparsınız
  • Markanız üzerinde yüksek kaldıraç etkisi yaratır
  • Son iki yılda Youtube'da reklam veren kobi sayısı 2 katına çıkmıştır
YOUTUBE VİDEO REKLAMLAR İLE WEB SİTENİZE YENİ MÜŞTERİLER ÇEKİN !

YOUTUBE VİDEO REKLAMLAR İLE WEB SİTENİZE YENİ MÜŞTERİLER ÇEKİN !

Kullanıcılar her gün Youtube'da bir milyar saatten fazla video izliyor, bunun ne kadar büyük bir izlenme zamanı olduğunu anlamak için bir insanın ömrüne kıyaslamak yeterli, 100 yıl gibi çok üzün bir süreden bahsediyoruz. Düşünün bir günde izlenen toplam videoyu bir insanın başka hiç bir şey yapmadan sadece video izleyerek tam 100 yıl harcaması gerekiyor. Kullanıcı başına günlük ortalama süreye baktığımızda bu süre hemen hemen 1 saate karşılık geliyor.

Tüm bu hesaplamalar şu anlama geliyor, artık insanlar farklı cihazlarda Youtube ortamında oldukça uzun süre zaman geçiriyorlar. Potansiyel müşterilerinizin karşısına doğru yerde çıkmak istiyorsanız onların çokça zaman geçirdiği yerlerde olmanız gerekir. Yukarıda belirtilen izlenme sürelerine baktığımız zaman artık bu yerlerin başında Youtube'un geldiği açık bir şekilde görülmektedir ki son iki yılda Youtube'da reklam veren kobi sayısı iki katına çıkmıştır.

Üstelik Youtube reklamlarında sadece videonuz izlenirse ödeme yaparsınız, kesinlikle reklam bütçeniz boş yere harcanmaz.

Nasıl Değerli Sonuçlar Elde Ediyoruz ?

Nasıl Değerli Sonuçlar Elde Ediyoruz ?
İHTİYAÇLARINIZI ANALİZ EDİYORUZ
İşletmenizin mevcut dijital pazarlama araçlarını inceliyoruz, eksik ve hatalı olan kısımları tespit ederek istenen hedeflere ulaşılması için ihtiyaç duyulan kaynakları belirliyoruz.
Nasıl Değerli Sonuçlar Elde Ediyoruz ?
KAMPANYA ÇALIŞMALARINI PLANLIYORUZ
İhtiyaç duyulan kaynakların, nasıl ne zaman ve ne kadar bir maliyetle tedarik edilebileceğini sizlerle paylaşıyor sonrasında belirli bir eylem planı hazırlıyoruz.
Nasıl Değerli Sonuçlar Elde Ediyoruz ?
KAMPANYA HEDEFLERİNİ BELİRLİYORUZ
İnternette yüzbinlerce kullanıcı arasından işletmenizin ürün ve hizmetleriyle en yakından ilgili kitleyi tespit ediyoruz elde edilmesi beklenen satış gelirine ulaşılması için ihtiyaç duyulan bütçeyi hesaplıyoruz.
Nasıl Değerli Sonuçlar Elde Ediyoruz ?
KAMPANYAYI BAŞLATIYORUZ
Artık insanların çokça vakit geçirdiği internet mecralarında dijital reklamlarınız yayınlanmaya hazır. Unutmayın ki bu süreçte kampanya verilerinizi ölçerek sürekli değerlendirip mümkün olan en yüksek getiriyi elde etmeniz için çalışıyor olacağız.

Google Reklamları İçin Diğer Hizmetlerimiz

TÜM HİZMETLERİMİZ

HANGİ KONULARDA SİZE YARDIMCI OLMAMIZI İSTERSİNİZ ?