Alışveriş Reklamları | Arsol Dijital Reklam Ajansı

Arsol Dijital Alışveriş Reklamları

Kapat

Alışveriş Reklamları

Kullanıcılara reklamınızı tıklamadan önce onlara sattığınız ürünün görseli ile önemli bilgiler verin. Böylece daha alakalı potansiyel müşteriler elde edin.

Alışveriş Reklamları
Alışveriş Reklamları
<br data-src=
Ürünlerinizi Öne Çıkarın

  • Ürün bilgilerinizi Google Merchant Center'a kaydedin
  • Daha uygun potansiyel müşteriler bulun
  • Perakende satış odaklı kampanya oluşturun
  • Daha geniş kitlelere görünür olun
ALIŞVERİŞ REKLAMLARI İLE E-TİCARET SATIŞLARINIZI ARTTIRIN !

ALIŞVERİŞ REKLAMLARI İLE E-TİCARET SATIŞLARINIZI ARTTIRIN !

İnternet ortamında ürünlerinizi teşhir ettiğiniz bir web siteniz veya çevrimiçi mağazanız varsa ve buralara gelen ziyaretçi trafiğini artırmak istiyorsanız Google Ads Alışveriş Reklamlarını kullanmak sizin için en faydalı yöntem olacaktır.

Alışveriş reklamlarını kullanmaya başlamak için Google Merchant Center'a ürün bilgilerinizi tanımlamanız ve Google Ads'de bir kampanya oluşturmak gerekmektedir. Ardından, Google arama sayfalarında ve web sayfalarında potansiyel müşterilerinizin sattığınız ürünleri görebileceği reklamlar gösterilmeye başlar.

Bu gösterimler diğer reklamlardan farklı olarak Merchant Center'a tanımladığınız bilgiler doğrultusunda ürün görseli, başlık, fiyat, işletme adı ve ürünle ilgili başkaca önemli bilgileri içerir. Kullanıcılara reklamı tıklamadan önce bu bilgileri göstermek daha alakalı satın alma eğilimi yüksek potansiyel müşteriler elde etmenize yardımcı olur.

Arsol Dijital'in
Google Ads uzmanlarına Alışveriş Reklamları hakkında ücretsiz danışmak ister misiniz ?

Nasıl Değerli Sonuçlar Elde Ediyoruz ?

Nasıl Değerli Sonuçlar Elde Ediyoruz ?
İHTİYAÇLARINIZI ANALİZ EDİYORUZ
İşletmenizin mevcut dijital pazarlama araçlarını inceliyoruz, eksik ve hatalı olan kısımları tespit ederek istenen hedeflere ulaşılması için ihtiyaç duyulan kaynakları belirliyoruz.
Nasıl Değerli Sonuçlar Elde Ediyoruz ?
KAMPANYA ÇALIŞMALARINI PLANLIYORUZ
İhtiyaç duyulan kaynakların, nasıl ne zaman ve ne kadar bir maliyetle tedarik edilebileceğini sizlerle paylaşıyor sonrasında belirli bir eylem planı hazırlıyoruz.
Nasıl Değerli Sonuçlar Elde Ediyoruz ?
KAMPANYA HEDEFLERİNİ BELİRLİYORUZ
İnternette yüzbinlerce kullanıcı arasından işletmenizin ürün ve hizmetleriyle en yakından ilgili kitleyi tespit ediyoruz elde edilmesi beklenen satış gelirine ulaşılması için ihtiyaç duyulan bütçeyi hesaplıyoruz.
Nasıl Değerli Sonuçlar Elde Ediyoruz ?
KAMPANYAYI BAŞLATIYORUZ
Artık insanların çokça vakit geçirdiği internet mecralarında dijital reklamlarınız yayınlanmaya hazır. Unutmayın ki bu süreçte kampanya verilerinizi ölçerek sürekli değerlendirip mümkün olan en yüksek getiriyi elde etmeniz için çalışıyor olacağız.

Google Reklamları İçin Diğer Hizmetlerimiz

TÜM HİZMETLERİMİZ

HANGİ KONULARDA SİZE YARDIMCI OLMAMIZI İSTERSİNİZ ?