Arsol Dijital Reklam Ajansı

Arsol Dijital Şartlar ve Koşullar

Kapat

Diğer Sayfalar

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Telefonla Destek

0212 232 40 50 Bize Ulaşın

Şartlar ve Koşullar

Bu metin Arsol Dijital Reklamcılık Bilişim Yazılım İç Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi’ne ait internet sitelerinin Garanti ve İade koşullarını kapsamaktadır.

Arsol Dijital Reklamcılık Bilişim Yazılım İç Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi’e ait internet sitelerinde satılan tüm hizmetler AdWorld Bilişim Ltd. Şti. garantisi altındadır.

Arsol Dijital Reklamcılık Bilişim Yazılım İç Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, müşterinin talebi üzerine taahhüt ettiği hizmetleri sağlayacaktır.

Teklifin kabulü ve sözleşmenin imzalanmasından itibaren müşteri tarafların kararlaştırdığı hizmet bedelini peşin olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Müşteri gönderilen iletişim bilgilerinin doğruluğunu şimdiden kabul ve taahhüt eder. Müşterinin göndermiş olduğu iletişim bilgilerinin doğruluğu yine müşterinin sorumluluğunda olup, bu konulardan doğabilecek her türlü zarar ve ziyandan müşteri sorumlu olacaktır.

Arsol Dijital Reklamcılık Bilişim Yazılım İç Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi müşteriye üyelik sözleşmesinde taahhüt ettiği hizmetleri sağlayamadığı takdirde müşterinin kredi kartlı işlemini iade etmekle yükümlüdür.

Arsol Dijital Reklamcılık Bilişim Yazılım İç Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi’ne ait internet sitelerinden satın alınan hizmetler ile ilgili iade başvuruları info@arsoldijital.com e-posta adresi aracılığıyla yapılmaktadır.