Gizlilik Sözleşmesi

Bu metin Arsol Dijital Reklamcılık Bilişim Yazılım İç Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi’ne ait internet sitelerinin gizlilik politikasıdır.

Arsol Dijital Reklamcılık Bilişim Yazılım İç Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi’ne ait internet sitelerine üye olan kullanıcılara ait tüm bilgiler diğer internet kullanıcılarının erişemeyecekleri biçimde kayıt altına alınmıştır. Söz konusu bilgiler herhangi bir hukuki zorunluluk olmadığı sürece gizlilik altında tutulmaya devam edecektir.

Arsol Dijital Reklamcılık Bilişim Yazılım İç Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi’ne ait internet sitelerine üye başvurusu sırasında kullanıcıdan şirketine ait iletişim ve fatura bilgileri alınmaktadır. Bu bilgiler Arsol Dijital Reklamcılık Bilişim Yazılım İç Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi iletişim hizmetleri tarafından güvenli bir şekilde gizlenmektedir.

Arsol Dijital Reklamcılık Bilişim Yazılım İç Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi’ne ait internet sitelerine yapılacak ödemeler için kredi kartı kullanılmaktadır. Ödeme yaparken kullanıcının kredi kartı bilgileri SSL teknolojisi ile şifrelenir, kullanıcının kredi kartı bilgileri güvenli bir internet altyapısı sayesinde gizlilik altındadır.

Arsol Dijital Reklamcılık Bilişim Yazılım İç Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi’ne ait internet sitelerine üye kullanıcılar istedikleri zaman kayıt altındaki şirketlerinin bilgilerini değiştirme veya silme hakkına sahiptir. Bu konularla ilgili başvurular info@arsoldijital.com e-posta adresine yapılmaktadır.