Sosyal Medya Hesap Yönetimi | Arsol Dijital Reklam Ajansı

Arsol Dijital Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Kapat

SOSYAL MEDYA HESAP YÖNETİMİ

Kullanıcıların sosyal mecralarda geçirdikleri süre her gün hızla arttıkça sosyal medya hesaplarınızda daha çok içerik yayınlama ihtiyacı da o hızla artmaktadır. Sosyal medya hesaplarınızı etkin bir şekilde yönetin, rakiplerinizin gerisinde kalmayın.

Kullanıcıların karşısına doğru zamanda doğru içerikle çıkın

Kullanıcıların karşısına doğru zamanda doğru içerikle çıkın

  • Özel gün kutlamaları (Milli, Dini Bayramlar, Yılbaşı vs.)
  • İşyerinizi ve ekibinizi tanıtan paylaşımlar
  • Web sitenizdeki içerikleri tanıtan paylaşımlar
  • Ürün ve hizmet tanıtım paylaşımları
  • Süreli kampanya duyuruları
  • Etkinlik duyuruları
ETKİN SOSYAL MEDYA HESAP YÖNETİMİ NASIL YAPILIR ?

ETKİN SOSYAL MEDYA HESAP YÖNETİMİ NASIL YAPILIR ?

Sosyal mecralarda ki kullanıcı sayısı ve bu kullanıcıların internette gezinme süreleri her geçen gün arttıkça sosyal medya hesapları da kullanıcılarla olan etkileşimi kaybetmemek için aynı oranda paylaşım hızını artırmak zorunda kalmaktadır. Daha fazla paylaşım yapmak demek bir çok işletme için de sosyal medya hesap yönetimi süreçlerinde bir takım zorlukları da beraberinde getirmektedir.

Bu zorlukların üstesinden gelmek için yapılması gereken anlık planlama yaparak paylaşım hazırlamaktansa önceden belirli bir takvim doğrultusunda plan yapmak ve yayın tarihinden önce bu paylaşımları hazırda tutmaktır. Böylece hedef kitlenizin sosyal medyada yoğun olarak bulunduğu zaman diliminde yerinizi almak için hazır olur ve hedef kitlenizin ilgisini sürekli üzerinizde tutmayı başarırsınız.

Başarılı ve istediğiniz sonuçları alabileceğiniz sosyal medya hesabı yönetimi için hedef kitlenizin ilgisini çekecek kaliteli resim ve videoları kısa ama şeffaf açıklayıcı bilgiler içeren metinlerle paylaşmanız gerektiğini de unutmayın.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİNDE İŞ ORTAĞINIZ ARSOL DİJİTAL

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİNDE İŞ ORTAĞINIZ ARSOL DİJİTAL

Sosyal medya hesaplarında paylaşımda bulunmak için ilk bakışta bir resim, bir paragraf yazı ve bir kaç emoji yetiyor gibi görünsede aslında sosyal medya pazarlamada hedefleri olan bir işletme için çok daha fazlası gerekmektedir. Hedeflerinize ulaşmanız için sizi takip edenlerin haricinde ki kullanıcıların da dikkatini çekmeniz gerekir. Bunun için de Facebook ve Instagram'ın gösterim algoritmalarına uymanız gerekir.

Bu uyum tam olarak ancak sosyal medya hesabı yönetiminde uzman kişiler tarafından gerekli donanım ve yazılımlarla sağlanabilir. Bu çalışmaları yapabilmek adına gerekli iş gücü, yazılım ve donanımı kendi bünyesinde bulundurmak bir çok işletme için pahalı ve yönetmesi zor bir süreçtir. Bu yüzden sosyal medya hesap yönetimini daha doğru daha kısa zamanda , daha uygun maliyetle ve en önemlisi daha çok fayda sağlayacak şekilde yapabilmeniz için bu konu da tecrübeli bir iş ortağına ihtiyacınız vardır.

Dijital pazarlama konusunda +10 yıllık tecrübeye sahip Arsol Dijital'in uzman personelleri işletmenizin bir parçası gibi bu süreçte sizlerle birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacaktır.

SOSYAL MEDYA PAKETLERİ

Sosyal Eko
Sosyal Eko
Takipçilerinin özel günlerini ihmal etmek istemeyenler için
Sosyal Medium
Sosyal Medium
Düzenli paylaşımlarla sosyal medyada ben de yerimi almak istiyorum diyenler için
Sosyal Pro
Sosyal Pro
Sürekli paylaşımlarla sosyal medyada daha sık görünmek isteyenler için
Sosyal Maxi
Sosyal Maxi
Yoğun paylaşımlar ve sponsorlu bağlantılarla sosyal medyada en önde yer almak isteyenler için

Sosyal Medya Pazarlamada Başarıya Giden Yol

Sosyal Medya Pazarlamada Başarıya Giden Yol
Sektörünüze ve İşletmenize Özel Strateji
Her sektörün ürün ve hizmet sunum tekniği birbirinden farklılıklar gösterir. Hatta sunum teknikleri aynı sektördeki işletmeden işletmeye göre bile değişebilir. Sizin için de işletmenize özgü sosyal medya pazarlama stratejileri geliştiriyoruz
Sosyal Medya Pazarlamada Başarıya Giden Yol
Takvim ve Planlama
İşletmenize özgü geliştirilmiş stratejileri kaynak, maliyet ve zaman olarak belirli bir eylem planına dönüştürüyoruz. Oluşturulan bu plana göre ilerleyerek işletmenizin sosyal medya pazarlama hedeflerine giden yolu belirliyoruz.
Sosyal Medya Pazarlamada Başarıya Giden Yol
Etkili ve Dikkat Çekici Tasarımlar
Sosyal medyada en önemli unsurlardan bir tanesi ilk bakışta kullanıcıların dikkatini çekebilmektir. İlk bakışta dikkati çekmenin temel yolu ise özgün ve kaliteli tasarımlı görsel içerik oluşturmaktır. Hedef kitlenizle etkileşim yaratabilmeniz için dikkat çekici tasarımlar yapıyoruz.
Sosyal Medya Pazarlamada Başarıya Giden Yol
Takip ve Yönetim
Sosyal medya hesaplarınıza analitik takip uygulayarak kullanıcıların içeriklerinize verdikleri tepkileri ölçüyor, değerlendiriyor ve gerekli güncellemeleri sağlıyoruz. Uzman ekibimizle sosyal medya yönetim sürecinde pazarlama hedeflerinize ulaşmanız için işletmenizin bir parçası gibi var gücümüzle çalışıyoruz.

NELER YAPIYORUZ ?

Sosyal Medya İçin Diğer Hizmetimiz

TÜM HİZMETLERİMİZ

HANGİ KONULARDA SİZE YARDIMCI OLMAMIZI İSTERSİNİZ ?