Arsol Dijital Reklam Ajansı

Arsol Dijital Dijital Pazarlama

Kapat

İŞLETMENİZİ DİJİTAL PAZARLAMA İLE BÜYÜTÜN !

Sizce de işletmeniz için pazarlama faaliyetlerini insanların artık çokça zaman geçirdiği internet mecralarına taşımanın zamanı gelmedi mi?

DİJİTAL PAZARLAMA NEDİR ?

DİJİTAL PAZARLAMA NEDİR ?

Elektronik cihazlarda ve internet mecralarında ( arama motorları, sosyal medya, e-posta ve web siteleri gibi dijital kanallar ) gerçekleştirilen tüm pazarlama faaliyetleri dijital pazarlama olarak adlandırılır.

Yapılan araştırmalar son yıllarda internete erişim imkanı arttıkça insanların hızla artan bir ivmeyle internet mecralarında daha çok zaman geçirdiğini göstermektedir. Öyle ki bazı ülkelerde internette geçirilen süre televizyon başında geçirilen sürenin bile önüne geçmektedir.

Bu gelişmeye bağlı olarak işletmeler, mevcut ve muhtemel müşterileriyle bağlantı kurarak satış yapabilmek için hedef kitlelerinin çokça zaman geçirdiği dijital kanallarda yer alma ihtiyacı duymaktadır.

DİJİTAL PAZARLAMANIN AVANTAJLARI ?

DİJİTAL PAZARLAMANIN AVANTAJLARI ?

Geleneksel pazarlama işletmelere basılı ve görsel reklamlar, telefonla iletişim ve fiziksel pazarlama gibi kısıtlı tanıtım araçları sunarken , dijital pazarlama elektronik ve çevrimiçi olarak çok sayıda ve kombinasyonda e-posta, video ve web sitesi tabanlı tanıtım fısratı sunar.

Dijital pazarlamanın asıl avantajı sunduğu bu çok geniş ve alternatifli tanıtım araçlarının yanısıra analytics ve çeşitli gösterge panelleriyle tanıtım çalışmalarının hedef kitleyle etkileşeme geçmede ne kadar etkili olduğuna ve belirli bir reklam bütçesiyle ne kadar getiri elde edilebildiğine dair net bir ölçüm yapılabilmesine imkan sağlamasıdır.

Dijital Pazarlamanın En Önemli Avantajları ;

  • Dijital yöntemlerle doğrudan hedef kitlenize hitap edilebilmesi
  • Yapılan yatırımın geri dönüşümünün gerçek zamanlı olarak öğrenilebilmesi
  • Doğru teknikler kullanıldığı zaman küçük bütçelerle yüksek geri dönüşümlü kampanyalara imza atabilmesi

Dijital pazarlama hakkında aklınıza takılan sorulara cevap bulun !

Telefon numaranızı bırakın uzmanımız sizi arasın

DİJİTAL PAZARLAMADA İŞ ORTAĞINIZ<BR data-src=

DİJİTAL PAZARLAMADA İŞ ORTAĞINIZ
ARSOL DİJİTAL

Dijital pazarlama faaliyetlerinizde iş ortağınız ARSOL DİJİTAL sektörde 10 yılı aşan tecrübesiyle dijital tanıtım yatırımlanıza ayırdığınız bütçeden en yüksek getiri elde etmeniz için özenle çalışarak işletmenizin pazarlama hedeflerine ulaşmasına yardımcı olur.

Dijital pazarlama süreçleri bir takım teknik bilgi ve analitik değerlendirme kabiliyeti içerir. Bu süreçleri daha önce defalarca tecrübe etmiş ekibimiz dijital kampanyalarınızı hızlı ve doğru şekilde yürüterek zaman ve maaliyet açısından işletmenize büyük fayda sağlar.

Bu süreçte bizler ARSOL DİJİTAL olarak web site tasarımından , sosyal medya hesaplarınıza içerik sağlama ve yönetmekten, dijital reklam kampanyalarınızı oluşturup optimize etmekten, marka ve kurumsal kimlik çalışmalarınıza kadar tüm ihtiyaçlarınızda işletmenizin bir parçası gibi hareket etmekteyiz.

Potansiyel müşterilerinizi rakiplerinize kaptırmadan önce hemen bizimle iletişime geçin. Dijital pazarlama uzmanlarımız sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

BİZ NELER YAPIYORUZ ?

HANGİ KONULARDA SİZE YARDIMCI OLMAMIZI İSTERSİNİZ ?